Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > B82144B2394J000
B82144B2394J000
B82144B2394J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B82144B2394J000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B82144B2394J000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 390UH 650MA 1.72 OHM
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs3000 pcs5000 pcs10000 pcs25000 pcs
Product parameter
Osa numero B82144B2394J000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 390UH 650MA 1.72 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 192407 pcs Tietolomake B82144B2 Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.256" Dia (6.50mm) suojaus Unshielded
Sarja LBC Arvioinnit -
Q @ Freq 40 @ 79.6kHz Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial Muut nimet 495-6769-2
B82144B2394J
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Valmistajan toimitusaika 26 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 390µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.551" (14.00mm) Taajuus - Self Resonant 2.5MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 390µH Unshielded Wirewound Inductor 650mA 1.72 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 1.72 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 650mA Nykyinen - värikylläisyys 480mA