Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > B82144B2683J000
B82144B2683J000
B82144B2683J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B82144B2683J000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B82144B2683J000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 68UH 1.5A 350 MOHM TH
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero B82144B2683J000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 68UH 1.5A 350 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 112943 pcs Tietolomake B82144B2 Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.256" Dia (6.50mm) suojaus Unshielded
Sarja LBC Arvioinnit -
Q @ Freq 40 @ 79.6kHz Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Radial Muut nimet 495-6776-1
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Valmistajan toimitusaika 26 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 68µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.551" (14.00mm) Taajuus - Self Resonant 6.1MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 68µH Unshielded Wirewound Inductor 1.5A 350 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 350 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.5A Nykyinen - värikylläisyys 1.15A