Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > B82144B2473J000
B82144B2473J000
B82144B2473J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B82144B2473J000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B82144B2473J000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 47UH 1.7A 270 MOHM TH
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs3000 pcs5000 pcs10000 pcs25000 pcs
Product parameter
Osa numero B82144B2473J000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 47UH 1.7A 270 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 217970 pcs Tietolomake B82144B2 Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.256" Dia (6.50mm) suojaus Unshielded
Sarja LBC Arvioinnit -
Q @ Freq 40 @ 252kHz Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial Muut nimet 495-6771-2
B82144B2473J
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Valmistajan toimitusaika 26 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 47µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.551" (14.00mm) Taajuus - Self Resonant 7.5MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 47µH Unshielded Wirewound Inductor 1.7A 270 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 270 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.7A Nykyinen - värikylläisyys 1.4A