Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > B82422A3330J100
B82422A3330J100
B82422A3330J100
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B82422A3330J100 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B82422A3330J100
Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 33NH 540MA 170 MOHM
(Yhdysvaltain dollareina)
6000 pcs
Product parameter
Osa numero B82422A3330J100 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 33NH 540MA 170 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 286300 pcs Tietolomake B82422Ax100 Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package 1210 (3225 Metric)
Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) suojaus Unshielded
Sarja SIMID Arvioinnit AEC-Q200
Q @ Freq 20 @ 50MHz Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2-SMD, J-Lead Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ceramic Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 10MHz
induktanssi 33nH Korkeus - Istuva (Max) 0.083" (2.10mm)
Taajuus - Self Resonant 1.7GHz Yksityiskohtainen kuvaus 33nH Unshielded Wirewound Inductor 540mA 170 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 170 mOhm Max Nykyinen arvostelu 540mA