Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > B82422A3331K100
B82422A3331K100
B82422A3331K100
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B82422A3331K100 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B82422A3331K100
Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 330NH 200MA 1.3 OHM
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs4000 pcs6000 pcs10000 pcs50000 pcs
Product parameter
Osa numero B82422A3331K100 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 330NH 200MA 1.3 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 334731 pcs Tietolomake B82422Ax100 Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±10% Toimittaja Device Package 1210 (3225 Metric)
Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) suojaus Unshielded
Sarja SIMID Arvioinnit AEC-Q200
Q @ Freq 22 @ 30MHz Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2-SMD, J-Lead Muut nimet 495-1716-2
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ceramic
Valmistajan toimitusaika 10 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1MHz induktanssi 330nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.083" (2.10mm) Taajuus - Self Resonant 580MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 330nH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 1.3 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 1.3 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 200mA Nykyinen - värikylläisyys -