Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > B82498F1272J000
B82498F1272J000
B82498F1272J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B82498F1272J000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B82498F1272J000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 2.7UH 120MA 2 OHM SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
6000 pcs
Product parameter
Osa numero B82498F1272J000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 2.7UH 120MA 2 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 184066 pcs Tietolomake B82498F Series Datasheet
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package 0805 (2012 Metric)
Koko / Dimension 0.091" L x 0.067" W (2.30mm x 1.70mm) suojaus Unshielded
Sarja SIMID Arvioinnit -
Q @ Freq 20 @ 7.96MHz Pakkaus Tape & Reel (TR)