Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > B82498F1332J000
B82498F1332J000
B82498F1332J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B82498F1332J000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B82498F1332J000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 3.3UH 100MA 3.3 OHM
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero B82498F1332J000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 3.3UH 100MA 3.3 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 136531 pcs Tietolomake B82498F Series Datasheet
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package 0805 (2012 Metric)
Koko / Dimension 0.091" L x 0.067" W (2.30mm x 1.70mm) suojaus Unshielded
Sarja SIMID Arvioinnit -
Q @ Freq 20 @ 7.96MHz Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Nonstandard Muut nimet 495-5711-1
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.96MHz induktanssi 3.3µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.055" (1.40mm) Taajuus - Self Resonant 250MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 100mA 3.3 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 3.3 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 100mA Nykyinen - värikylläisyys -