Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > B82498F1682J000
B82498F1682J000
B82498F1682J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B82498F1682J000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B82498F1682J000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 6.8UH 80MA 4.7 OHM SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs30000 pcs
Product parameter
Osa numero B82498F1682J000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 6.8UH 80MA 4.7 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 192273 pcs Tietolomake B82498F Series Datasheet
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package 0805 (2012 Metric)
Koko / Dimension 0.091" L x 0.067" W (2.30mm x 1.70mm) suojaus Unshielded
Sarja SIMID Arvioinnit -
Q @ Freq 20 @ 7.96MHz Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Muut nimet 495-1847-2
B82498F1682J
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.96MHz induktanssi 6.8µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.055" (1.40mm) Taajuus - Self Resonant 140MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 80mA 4.7 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 4.7 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 80mA Nykyinen - värikylläisyys -