Koti > Tuotteet > Suodattimet > Power Line suodatinmoduulit > B84144A0016R120
B84144A0016R120
B84144A0016R120
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B84144A0016R120 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B84144A0016R120
Valmistaja EPCOS
Kuvaus LINE FILTER 520/300VAC 16A CHASS
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 759 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs12 pcs30 pcs54 pcs
Product parameter
Osa numero B84144A0016R120 Valmistaja EPCOS
Kuvaus LINE FILTER 520/300VAC 16A CHASS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 759 pcs Tietolomake B84144AxxR120
Kategoria Suodattimet Jännite - Nimellinen DC -
Jännite - Nimellisjännite 520V, 300V päättyminen Style Terminal Block