Koti > Tuotteet > Suodattimet > Power Line suodatinmoduulit > B84144A0016R140
B84144A0016R140
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B84144A0016R140 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B84144A0016R140
Valmistaja EPCOS
Kuvaus LINE FILTER 16A CHASSIS MOUNT
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 615 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
6 pcs
Product parameter
Osa numero B84144A0016R140 Valmistaja EPCOS
Kuvaus LINE FILTER 16A CHASSIS MOUNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 615 pcs Tietolomake B84144AxR140 Series
Kategoria Suodattimet Jännite - Nimellinen DC -
Jännite - Nimellisjännite (vaihe vaiheesta) 300V Jännite - Nimellisjännite (vaihe-maa / neutraali) 520V