Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > LED-ajurit > LXC60-1050SW
LXC60-1050SW
LXC60-1050SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LXC60-1050SW luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LXC60-1050SW
Valmistaja Excelsys Technologies Ltd.
Kuvaus LED DRIVER CC AC/DC 29-58V 1.05A
Product parameter
Osa numero LXC60-1050SW Valmistaja Excelsys Technologies Ltd.
Kuvaus LED DRIVER CC AC/DC 29-58V 1.05A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2558 pcs Tietolomake LED BrochureLXC60 Series
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Paino 1.7 lbs (771.1g)
Voltage - lähtö 29 ~ 58 V Jännite - Isolation 3kV
Jännite - tulo (Min) 90VAC Jännite - tulo (Max) 305VAC
Tyyppi Constant Current topologia AC DC Converter
päättyminen Style Wire Leads Koko / Dimension 6.97" L x 2.66" W x 1.46" H (177.0mm x 67.5mm x 37.0mm)
Sarja LXC60 Arvioinnit IP67
Virta (wattia) 60W Muut nimet 633-1122
LXC60-1050SW-ND
LXC601050SW
Käyttölämpötila -35°C ~ 70°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 10 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet OVP, SCP tehokkuus 90%
himmennys - Yksityiskohtainen kuvaus 1.05A 29 ~ 58 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nykyinen - Output (Max) 1.05A Hyväksynnät CE, cULus, EN