Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > LED-ajurit > LXC75-0450SW
LXC75-0450SW
LXC75-0450SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LXC75-0450SW luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LXC75-0450SW
Valmistaja Excelsys Technologies Ltd.
Kuvaus LED DRIVER CC AC/DC 83-166V
Product parameter
Osa numero LXC75-0450SW Valmistaja Excelsys Technologies Ltd.
Kuvaus LED DRIVER CC AC/DC 83-166V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2067 pcs Tietolomake LXC75 SeriesLED Brochure
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Paino 1.7 lbs (771.1g)
Voltage - lähtö 83 ~ 166 V Jännite - Isolation 3kV
Jännite - tulo (Min) 90VAC Jännite - tulo (Max) 305VAC
Tyyppi Constant Current topologia AC DC Converter
päättyminen Style Wire Leads Koko / Dimension 6.97" L x 2.66" W x 1.46" H (177.0mm x 67.5mm x 37.0mm)
Sarja LXC75 Arvioinnit IP67
Virta (wattia) 75W Muut nimet 633-1124
LXC75-0450SW-ND
LXC750450SW
Käyttölämpötila -35°C ~ 70°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 10 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet OVP, SCP tehokkuus 92%
himmennys - Yksityiskohtainen kuvaus 450mA 83 ~ 166 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nykyinen - Output (Max) 450mA Hyväksynnät CE, cULus, EN