Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > LED-ajurit > LXC60-1700SW
LXC60-1700SW
LXC60-1700SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LXC60-1700SW luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LXC60-1700SW
Valmistaja Excelsys Technologies Ltd.
Kuvaus LED DRIVER CC AC/DC 18-36V 1.7A
Product parameter
Osa numero LXC60-1700SW Valmistaja Excelsys Technologies Ltd.
Kuvaus LED DRIVER CC AC/DC 18-36V 1.7A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2420 pcs Tietolomake LED BrochureLXC60 Series
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Paino 1.7 lbs (771.1g)
Voltage - lähtö 18 ~ 36 V Jännite - Isolation 3kV
Jännite - tulo (Min) 90VAC Jännite - tulo (Max) 305VAC
Tyyppi Constant Current topologia AC DC Converter
päättyminen Style Wire Leads Koko / Dimension 6.97" L x 2.66" W x 1.46" H (177.0mm x 67.5mm x 37.0mm)
Sarja LXC60 Arvioinnit IP67
Virta (wattia) 60W Käyttölämpötila -35°C ~ 70°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet OVP, SCP
tehokkuus 90% himmennys -
Yksityiskohtainen kuvaus 1.7A 18 ~ 36 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nykyinen - Output (Max) 1.7A