Koti > Tuotteet > Kaapelit, johdot > Useat johtokytkennät > E3006S.41.02
E3006S.41.02
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta E3006S.41.02 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero E3006S.41.02
Valmistaja General Cable
Kuvaus CABLE 6COND 22AWG WHITE 1000'
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 598 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
25 pcs
Product parameter
Osa numero E3006S.41.02 Valmistaja General Cable
Kuvaus CABLE 6COND 22AWG WHITE 1000' Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 598 pcs Tietolomake General Cable Wire & Cable Catalog
Kategoria Kaapelit, johdot lankatulkki 22 AWG
Jännite 300V Käyttö Alarm, Security, Sound
Shield Type - Shield Material -
Shield kattavuus - Sarja -
Arvioinnit ASTM B-3 Käyttölämpötila 0°C ~ 75°C
Napaluku 6 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 6 Weeks Pituus 1000.0' (304.8m)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant takki Color White
Takki (Insulation) Paksuus 0.0150" (0.381mm) Takki (Eristys) Materiaali Poly-Vinyl Chloride (PVC), Plenum
Takki (Insulation) Halkaisija 0.164" (4.17mm) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 6 Conductor Multi-Conductor Cable White 22 AWG 1000.0' (304.8m) kapellimestari Strand 7/30