Koti > Tuotteet > Kaapelit, johdot > Useat johtokytkennät > E3006S.86.19
E3006S.86.19
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta E3006S.86.19 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero E3006S.86.19
Valmistaja General Cable
Kuvaus CABLE 6COND 22AWG PURPLE 500'
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 638 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
25 pcs
Product parameter
Osa numero E3006S.86.19 Valmistaja General Cable
Kuvaus CABLE 6COND 22AWG PURPLE 500' Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 638 pcs Tietolomake General Cable Wire & Cable Catalog
Kategoria Kaapelit, johdot lankatulkki 22 AWG
Jännite 300V Käyttö Alarm, Security, Sound
Shield Type - Shield Material -
Shield kattavuus - Sarja -
Arvioinnit ASTM B-3 Käyttölämpötila 0°C ~ 75°C
Napaluku 6 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 6 Weeks Pituus 500.0' (152.4m)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant takki Color Purple
Takki (Insulation) Paksuus 0.0150" (0.381mm) Takki (Eristys) Materiaali Poly-Vinyl Chloride (PVC), Plenum
Takki (Insulation) Halkaisija 0.164" (4.17mm) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 6 Conductor Multi-Conductor Cable Purple 22 AWG 500.0' (152.4m) kapellimestari Strand 7/30