Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Suorakulmaiset liittimet - sovittimet > DF11-18DEP-2A
DF11-18DEP-2A
DF11-18DEP-2A
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DF11-18DEP-2A luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DF11-18DEP-2A
Valmistaja Hirose
Kuvaus CONN ADAPTER PLUG/PLUG 18POS 2MM
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero DF11-18DEP-2A Valmistaja Hirose
Kuvaus CONN ADAPTER PLUG/PLUG 18POS 2MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 101760 pcs Tietolomake DF11-xDEP-2A SpecDF11 Series DatasheetDF11-xDEP-2A Drawing
Kategoria Liittimet, Liitännät Sarja DF11
Rivien välit 0.079" (2.00mm) Piki 0.079" (2.00mm)
Muut nimet *DF11-18DEP-2A
DF1118DEP2A
H2935
Rivien 2
Joitakin paikkoja 18 Asennustyyppi Panel Mount, Snap-In
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus 18 Position Adapter Connector Plug, Male Pins To Plug, Male Pins 0.079" (2.00mm)