Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Suorakulmaiset liittimet - kotelot > DF11-18DEP-2C
DF11-18DEP-2C
DF11-18DEP-2C
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DF11-18DEP-2C luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DF11-18DEP-2C
Valmistaja Hirose
Kuvaus CONN PLUG HOUSING 18POS 2MM
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Osa numero DF11-18DEP-2C Valmistaja Hirose
Kuvaus CONN PLUG HOUSING 18POS 2MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 275171 pcs Tietolomake DF11-18DEP-2C SpecDF11 Series DatasheetDF11-18DEP-2C Drawing
Kategoria Liittimet, Liitännät Sarja DF11
Rivien välit 0.079" (2.00mm) Piki 0.079" (2.00mm)
Pakkaus Bulk Muut nimet *DF11-18DEP-2C
DF1118DEP2C
H2920
Rivien 2 Joitakin paikkoja 18
Huomautus Contacts Not Included Asennustyyppi Panel Mount, Snap-In
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi - Yksityiskohtainen kuvaus 18 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.079" (2.00mm)