DF11-18DP-2DSA(87)
DF11-18DP-2DSA(87)
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DF11-18DP-2DSA(87) luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DF11-18DP-2DSA(87)
Valmistaja Hirose
Kuvaus CONN HDR 18POS 2MM THRU HOLE
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero DF11-18DP-2DSA(87) Valmistaja Hirose
Kuvaus CONN HDR 18POS 2MM THRU HOLE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4853 pcs Tietolomake DF11 Series Datasheet
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating 250V
päättyminen Solder Tyyli Board to Board or Cable
peittänyt Shrouded - 4 Wall Sarja DF11
Riviväli - Mating 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Pakkaus Tube Yleinen kosketuspituus 0.299" (7.60mm)
Muut nimet 543-0524-0-87 Käyttölämpötila -30°C ~ 85°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja Loaded All
Joitakin paikkoja 18 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Paritetuille pinoaminen Heights 7.55, 7.8mm, 8.9mm Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Differentiaalitietojen Transmission Polyamide (PA), Nylon Eristyskorkeus 0.260" (6.60mm)
Eristysväri Gray Tulosuoja -
ominaisuudet - kiinnitys tyyppi Detent Lock
Yksityiskohtainen kuvaus Connector Header Through Hole 18 position 0.079" (2.00mm) Nykyinen arvostelu 2A
Yhteydenotto Tyyppi Male Pin Ota yhteys muotoon Square
Yhteydenotto Material Brass Yhteyden pituus - Post 0.118" (3.00mm)
Kontaktin pituus - Mating 0.118" (3.00mm) Yhteyden viimeistelypaksuus - Post -