Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0603C224M4VACTU
C0603C224M4VACTU
C0603C224M4VACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0603C224M4VACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0603C224M4VACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.22UF 16V Y5V 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero C0603C224M4VACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.22UF 16V Y5V 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1751553 pcs Tietolomake Y5V Dielectric, 6.3-50 VDC
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.034" (0.87mm)
lämpötila kerroin Y5V (F) Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)