Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0603C224Z3VACTU
C0603C224Z3VACTU
C0603C224Z3VACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0603C224Z3VACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0603C224Z3VACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.22UF 25V Y5V 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero C0603C224Z3VACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.22UF 25V Y5V 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 668065 pcs Tietolomake Y5V Dielectric, 6.3-50 VDC
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Toleranssi -20%, +80% Paksuus (Max) 0.035" (0.90mm)
lämpötila kerroin Y5V (F) Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Sarja C Arvioinnit -
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Muut nimet 399-1103-6 Käyttölämpötila -30°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 44 Weeks Lead Style -
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 0.22µF -20%, +80% 25V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0603 (1608 Metric)
kapasitanssi 0.22µF Sovellukset General Purpose