Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0603C224M8RACTU
C0603C224M8RACTU
C0603C224M8RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0603C224M8RACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0603C224M8RACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.22UF 10V X7R 0603
Product parameter
Osa numero C0603C224M8RACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.22UF 10V X7R 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 466638 pcs Tietolomake X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.034" (0.87mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)