Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C1206C102MCGACTU
C1206C102MCGACTU
C1206C102MCGACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C1206C102MCGACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C1206C102MCGACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 1000PF 500V NP0 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
Product parameter
Osa numero C1206C102MCGACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 1000PF 500V NP0 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 296696 pcs Tietolomake High Voltage C0G Dielectric, Commercial
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.069" (1.75mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)