Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C1206C102MGRACTU
C1206C102MGRACTU
C1206C102MGRACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C1206C102MGRACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C1206C102MGRACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 1000PF 2KV X7R 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero C1206C102MGRACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 1000PF 2KV X7R 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 319686 pcs Tietolomake High Voltage X7R Dielectric
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 2000V (2kV)
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.069" (1.75mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)