Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C1206C102MFRACTU
C1206C102MFRACTU
C1206C102MFRACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C1206C102MFRACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C1206C102MFRACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 1000PF 1.5KV X7R 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
Product parameter
Osa numero C1206C102MFRACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 1000PF 1.5KV X7R 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 253957 pcs Tietolomake High Voltage X7R Dielectric
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 1500V (1.5kV)
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.053" (1.35mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)