Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C2220C102FCGACTU
C2220C102FCGACTU
C2220C102FCGACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C2220C102FCGACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C2220C102FCGACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 1000PF 500V C0G/NP0 2220
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero C2220C102FCGACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 1000PF 500V C0G/NP0 2220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 35911 pcs Tietolomake High Voltage C0G Dielectric, Commercial
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±1% Paksuus (Max) 0.061" (1.55mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Sarja C Arvioinnit -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 2220 (5750 Metric)
Muut nimet 399-7307-1 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 54 Weeks Lead Style -
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet High Voltage
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 1000pF ±1% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric)
kapasitanssi 1000pF Sovellukset General Purpose