Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C2220C102JGGACTU
C2220C102JGGACTU
C2220C102JGGACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C2220C102JGGACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C2220C102JGGACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 1000PF 2KV C0G/NP0 2220
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero C2220C102JGGACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 1000PF 2KV C0G/NP0 2220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 32269 pcs Tietolomake High Voltage C0G Dielectric, Commercial
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 2000V (2kV)
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) 0.071" (1.80mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Sarja C Arvioinnit -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 2220 (5750 Metric)
Muut nimet 399-7308-1 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 52 Weeks Lead Style -
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet High Voltage
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 1000pF ±5% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric)
kapasitanssi 1000pF Sovellukset General Purpose