Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C2220C102KGRACTU
C2220C102KGRACTU
C2220C102KGRACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C2220C102KGRACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C2220C102KGRACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 1000PF 2KV X7R 2220
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero C2220C102KGRACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 1000PF 2KV X7R 2220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 40697 pcs Tietolomake High Voltage X7R Dielectric
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 2000V (2kV)
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.071" (1.80mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)