RB085BM-90FHTL
RB085BM-90FHTL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RB085BM-90FHTL luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RB085BM-90FHTL
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus SCHOTTKY BARRIER DIODE
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
Product parameter
Osa numero RB085BM-90FHTL Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus SCHOTTKY BARRIER DIODE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 85759 pcs Tietolomake RB085BM-90FHTO252 TL Taping Spec
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 830mV @ 5A
Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 90V Toimittaja Device Package TO-252
Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io) Sarja Automotive, AEC-Q101
Käänteinen Recovery Time (TRR) 7.4ns Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Muut nimet RB085BM-90FHTLTR
Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 90V 10A Surface Mount TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 150µA @ 90V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 10A