RB088BM100FHTL
RB088BM100FHTL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RB088BM100FHTL luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RB088BM100FHTL
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus SCHOTTKY BARRIER DIODE
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
Product parameter
Osa numero RB088BM100FHTL Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus SCHOTTKY BARRIER DIODE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 132210 pcs Tietolomake TO252 TL Taping SpecRB088BM100FH
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 870mV @ 5A
Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 100V Toimittaja Device Package TO-252
Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io) Sarja Automotive, AEC-Q101
Käänteinen Recovery Time (TRR) 8.2ns Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Muut nimet RB088BM100FHTLTR
Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 10A Surface Mount TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 5µA @ 100V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 10A