RB088BM150FHTL
RB088BM150FHTL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RB088BM150FHTL luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RB088BM150FHTL
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus SCHOTTKY BARRIER DIODE
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
Product parameter
Osa numero RB088BM150FHTL Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus SCHOTTKY BARRIER DIODE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 103189 pcs Tietolomake RB088BM150FHTO252 TL Taping Spec
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 880mV @ 5A
Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 150V Toimittaja Device Package TO-252
Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io) Sarja Automotive, AEC-Q101
Käänteinen Recovery Time (TRR) 10.7ns Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Muut nimet RB088BM150FHTLTR
Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 10A Surface Mount TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 15µA @ 150V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 10A