Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > FGG.2K.810.CLWK11
FGG.2K.810.CLWK11
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FGG.2K.810.CLWK11 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FGG.2K.810.CLWK11
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 11POS GOLD
Product parameter
Osa numero FGG.2K.810.CLWK11 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 11POS GOLD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5035 pcs Tietolomake Coaxial, Triaxial, Multi Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen - suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 810
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 2K Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 11 (10 + 1 Coax) Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Yksityiskohtainen kuvaus 11 (10 + 1 Coax) Position Circular Connector Plug, Male Pins Gold Nykyinen arvostelu 7A
Yhteydenotto Material Copper Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus -
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Silver kaapeli Opening 0.398" ~ 0.413" (10.10mm ~ 10.50mm)