Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > FGG.2K.P13.CLAC75
FGG.2K.P13.CLAC75
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FGG.2K.P13.CLAC75 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FGG.2K.P13.CLAC75
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN INLINE PLUG
Product parameter
Osa numero FGG.2K.P13.CLAC75 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN INLINE PLUG Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5374 pcs Tietolomake FGG.2K.P13.CLAC75 Datasheet
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert P13
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 2K Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 7 (6 + 1 Fluidic) Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Yksityiskohtainen kuvaus 7 (6 + 1 Fluidic) Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Nykyinen arvostelu 6A
Yhteydenotto Material Brass Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 39.4µin (1.00µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Silver kaapeli Opening 0.280" ~ 0.295" (7.10mm ~ 7.50mm)