Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > FGG.2K.P12.KLAC75
FGG.2K.P12.KLAC75
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FGG.2K.P12.KLAC75 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FGG.2K.P12.KLAC75
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP
Product parameter
Osa numero FGG.2K.P12.KLAC75 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5932 pcs Tietolomake P1/P3 Fluidic Contact Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert P12
Shell-materiaali Brass Shell Finish Black Chrome
Sarja 2K Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 5 (4 + 1 Fluidic) Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Yksityiskohtainen kuvaus 5 (4 + 1 Fluidic) Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 6A
Yhteydenotto Material Brass Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 39.4µin (1.00µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Black kaapeli Opening 0.280" ~ 0.295" (7.10mm ~ 7.50mm)