APT15DQ100KG
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta APT15DQ100KG luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero APT15DQ100KG
Valmistaja Microsemi
Kuvaus DIODE GEN PURP 1KV 15A TO220
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero APT15DQ100KG Valmistaja Microsemi
Kuvaus DIODE GEN PURP 1KV 15A TO220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 63198 pcs Tietolomake APT15DQ100K(G)Power Products Catalog
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 3V @ 15A
Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 1000V Toimittaja Device Package TO-220 [K]
Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io) Sarja -
Käänteinen Recovery Time (TRR) 235ns Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 Muut nimet APT15DQ100KGMP
APT15DQ100KGMP-ND
Käyttölämpötila - liitäntä -55°C ~ 175°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 32 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Standard
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Standard 1000V 15A Through Hole TO-220 [K] Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 100µA @ 1000V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 15A Kapasitanssi @ Vr, F -