APT15DQ60BCTG
APT15DQ60BCTG
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta APT15DQ60BCTG luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero APT15DQ60BCTG
Valmistaja Microsemi
Kuvaus DIODE ARRAY GP 600V 15A TO247
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs30 pcs120 pcs510 pcs1020 pcs
Product parameter
Osa numero APT15DQ60BCTG Valmistaja Microsemi
Kuvaus DIODE ARRAY GP 600V 15A TO247 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 62627 pcs Tietolomake Power Products CatalogAPT15DQ60BCT(G)
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 2.4V @ 15A
Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 600V Toimittaja Device Package TO-247 [B]
Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io) Sarja -
Käänteinen Recovery Time (TRR) 19ns Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-247-3 Muut nimet APT15DQ60BCTGMI
APT15DQ60BCTGMI-ND
Käyttölämpötila - liitäntä -55°C ~ 175°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 32 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Standard
diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 600V 15A Through Hole TO-247-3
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 25µA @ 600V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 15A