APT15DQ120BCTG
APT15DQ120BCTG
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta APT15DQ120BCTG luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero APT15DQ120BCTG
Valmistaja Microsemi
Kuvaus DIODE ARRAY GP 1200V 15A TO247
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero APT15DQ120BCTG Valmistaja Microsemi
Kuvaus DIODE ARRAY GP 1200V 15A TO247 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5763 pcs Tietolomake APT15DQ120BCT(G)
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 3.3V @ 15A
Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 1200V Toimittaja Device Package TO-247 [B]
Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io) Sarja -
Käänteinen Recovery Time (TRR) 240ns Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-247-3 Käyttölämpötila - liitäntä -55°C ~ 175°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Standard
diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 1200V 15A Through Hole TO-247-3
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 100µA @ 1200V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 15A