Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > MGJ1D151509MPC-R13
MGJ1D151509MPC-R13
MGJ1D151509MPC-R13
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MGJ1D151509MPC-R13 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MGJ1D151509MPC-R13
Valmistaja Murata Power Solutions
Kuvaus DC DC CONVERTER 15V -9V 1W
(Yhdysvaltain dollareina)
400 pcs
Product parameter
Osa numero MGJ1D151509MPC-R13 Valmistaja Murata Power Solutions
Kuvaus DC DC CONVERTER 15V -9V 1W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 17659 pcs Tietolomake MGJ1 Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -9V
Jännite - Tuotos 1 15V Jännite - Isolation 5.7kV
Jännite - tulo (Min) 13.5V Jännite - tulo (Max) 16.5V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 0.79" L x 0.59" W x 0.17" H (19.9mm x 15.0mm x 4.4mm)
Sarja MGJ1 Virta (wattia) 1W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 8-SMD Module
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 2
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year)
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet OTP, SCP tehokkuus 69%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -9V 42mA, 42mA 13.5V - 16.5V Input Nykyinen - Output (Max) 42mA, 42mA