Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > MGJ1D241509MPC-R7
MGJ1D241509MPC-R7
MGJ1D241509MPC-R7
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MGJ1D241509MPC-R7 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MGJ1D241509MPC-R7
Valmistaja Murata Power Solutions
Kuvaus DC DC CONVERTER 15V -9V 1W
(Yhdysvaltain dollareina)
80 pcs160 pcs400 pcs560 pcs
Product parameter
Osa numero MGJ1D241509MPC-R7 Valmistaja Murata Power Solutions
Kuvaus DC DC CONVERTER 15V -9V 1W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 15152 pcs Tietolomake MGJ1 Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -9V
Jännite - Tuotos 1 15V Jännite - Isolation 5.2kV
Jännite - tulo (Min) 21.6V Jännite - tulo (Max) 26.4V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 0.78" L x 0.59" W x 0.17" H (19.7mm x 15.0mm x 4.4mm)
Sarja MGJ1 Virta (wattia) 1W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 8-SMD Module
Muut nimet 811-3223-2 Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Lukumäärä Lähdöt 2 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year) Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet SCP
tehokkuus 64% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -9V 42mA, 42mA 21.6V - 26.4V Input
Nykyinen - Output (Max) 42mA, 42mA Sovellukset ITE (Commercial), Medical