Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > MGJ1D151905MPC-R7
MGJ1D151905MPC-R7
MGJ1D151905MPC-R7
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MGJ1D151905MPC-R7 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MGJ1D151905MPC-R7
Valmistaja Murata Power Solutions
Kuvaus DC DC CONVERTER 19V -5V 1W
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
Osa numero MGJ1D151905MPC-R7 Valmistaja Murata Power Solutions
Kuvaus DC DC CONVERTER 19V -5V 1W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 15264 pcs Tietolomake MGJ1 Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -5V
Jännite - Tuotos 1 19V Jännite - Isolation 5.7kV
Jännite - tulo (Min) 13.5V Jännite - tulo (Max) 16.5V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 0.79" L x 0.59" W x 0.17" H (19.9mm x 15.0mm x 4.4mm)
Sarja MGJ1 Virta (wattia) 1W
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case 8-SMD Module
Muut nimet 811-3273-6 Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 2 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year) Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet OTP, SCP
tehokkuus 69% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 19V -5V 42mA, 42mA 13.5V - 16.5V Input
Nykyinen - Output (Max) 42mA, 42mA Sovellukset ITE (Commercial)