Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > LQR2G681MSECBN
LQR2G681MSECBN
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LQR2G681MSECBN luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LQR2G681MSECBN
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 400V SCREW
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 4139 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
Product parameter
Osa numero LQR2G681MSECBN Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 400V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 400V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Sarja LQR
Ripple Current @ Low Frequency 3.2A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 4.48A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Asennustyyppi Chassis Mount Valmistajan toimitusaika 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.500" (12.70mm)
Korkeus - Istuva (Max) 3.268" (83.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 680µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 680µF