Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > LQR2G821MSEC
LQR2G821MSEC
LQR2G821MSEC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LQR2G821MSEC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LQR2G821MSEC
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 820UF 20% 400V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero LQR2G821MSEC Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 820UF 20% 400V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 400V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Sarja LQR
Ripple Current @ Low Frequency 4.1A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5.74A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals
Muut nimet 493-9314
LQR2G821MSEC-ND
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.500" (12.70mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 4.055" (103.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 820µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 820µF