Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > LQR2G682MSEH
LQR2G682MSEH
LQR2G682MSEH
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LQR2G682MSEH luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LQR2G682MSEH
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 912 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero LQR2G682MSEH Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 400V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 3.000" Dia (76.20mm) Sarja LQR
Ripple Current @ Low Frequency 25.4A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 35.56A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals
Muut nimet 493-9327
LQR2G682MSEH-ND
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 1.252" (31.80mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 6.024" (153.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 6800µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 6800µF