Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiini - Polymeerikondensaattorit > PCJ1C820MCL1GS
PCJ1C820MCL1GS
PCJ1C820MCL1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PCJ1C820MCL1GS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PCJ1C820MCL1GS
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 82UF 20% 16V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero PCJ1C820MCL1GS Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 82UF 20% 16V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 70943 pcs Tietolomake Chip Type Tape SpecPolymer Aluminum Land, ReflowPCJ Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Tyyppi Polymer Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Sarja PCJ Ripple Current @ High Frequency 2.7A @ 100kHz
Arvioinnit - Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet 493-14064-6
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 24 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 82µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 24 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 82µF Sovellukset General Purpose