Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > 180-M44-113R911
180-M44-113R911
180-M44-113R911
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 180-M44-113R911 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 180-M44-113R911
Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs20 pcs40 pcs60 pcs
100 pcs260 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero 180-M44-113R911 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 16137 pcs Tietolomake 180-Myy-11yRyyy
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Solder
Shell Size, Connector asettelu 3 (DB, B) High Density Kuorimateriaali, Finish Steel, Nickel Plated
Sarja 180-M, M Series Pakkaus Tray
Muut nimet 180-M4491DMN
180M44113R911
Käyttölämpötila -50°C ~ 125°C
Rivien 3 Joitakin paikkoja 44
Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet Board Lock, Grounding Indents, Shielded Yksityiskohtainen kuvaus 44 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
Nykyinen arvostelu 5A Yhteydenotto Tyyppi Signal