Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > 180-M44-213R911
180-M44-213R911
180-M44-213R911
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 180-M44-213R911 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 180-M44-213R911
Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT
Product parameter
Osa numero 180-M44-213R911 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 9963 pcs Tietolomake 180-Myy-21yRyyy
Sarja 180-M, M Series Pakkaus Tray
Muut nimet 180-M4491DFN
180M44213R911
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
ominaisuudet Board Lock, Shielded Yksityiskohtainen kuvaus 44 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Nykyinen arvostelu 5A Yhteydenotto Tyyppi Signal