Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > 180-M44-213R021
180-M44-213R021
180-M44-213R021
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 180-M44-213R021 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 180-M44-213R021
Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT
Product parameter
Osa numero 180-M44-213R021 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 12289 pcs Tietolomake 180-Myy-21yRyyy
Sarja 180-M, M Series Pakkaus Tray
Muut nimet 180-M4421DFN
180M44213R021
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Kotelon materiaali Polyamide (PA9T), Nylon 9T laippa Ominaisuus Board Side (4-40)
ominaisuudet Shielded Yksityiskohtainen kuvaus 44 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Nykyinen arvostelu 5A Yhteydenotto Tyyppi Signal