G3VM-401EY
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta G3VM-401EY luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | G3VM-401EY |
|---|---|
| Valmistaja | Omron |
| Kuvaus | SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-400V |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 200 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| 400 pcs | 600 pcs | 1000 pcs | 5000 pcs | ||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | G3VM-401EY | Valmistaja | Omron |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-400V | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 54675 pcs | Tietolomake | G3VM-401BY, EYMOS FET Relays Technical Info |
| Kategoria | releet | Jännite - Load | 0V ~ 400V |
| Jännite - Input | 1.15VDC | päättyminen Style | Gull Wing |
| Toimittaja Device Package | 6-SMD | Sarja | G3VM |
| Pakkaus | Tube | Pakkaus / Case | 6-SMD (0.300", 7.62mm) |
| lähtö Tyyppi | AC, DC | Muut nimet | G3VM401EY Z2094 |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi) | 35 Ohms | Asennustyyppi | Surface Mount |
| Tyhjäkäyntivirran | 120mA | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 6-SMD (0.300", 7.62mm) | Piiri | SPST-NO (1 Form A) |