Koti > Tuotteet > releet > Solid State Relays > G3VM-401H
G3VM-401H
G3VM-401H
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta G3VM-401H luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero G3VM-401H
Valmistaja Omron
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-400V
(Yhdysvaltain dollareina)
300 pcs
Product parameter
Osa numero G3VM-401H Valmistaja Omron
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-400V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 48530 pcs Tietolomake G3VM-401HMOS FET Relays Technical Info
Kategoria releet Jännite - Load 0V ~ 400V
Jännite - Input 1.15VDC päättyminen Style Gull Wing
Toimittaja Device Package 6-SOP Sarja G3VM
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 6-SOP (0.173", 4.40mm)
lähtö Tyyppi AC, DC Muut nimet G3VM401H
Z2096
Paikan päällä oleva vastus (maksimi) 35 Ohms Asennustyyppi Surface Mount
Tyhjäkäyntivirran 120mA Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 6-SOP (0.173", 4.40mm) Piiri SPST-NO (1 Form A)