Koti > Tuotteet > releet > Solid State Relays > G3VM-401G
G3VM-401G
G3VM-401G
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta G3VM-401G luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero G3VM-401G
Valmistaja Omron
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-400V
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
400 pcs800 pcs1200 pcs5200 pcs
Product parameter
Osa numero G3VM-401G Valmistaja Omron
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-400V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 63901 pcs Tietolomake G3VM-401GMOS FET Relays Technical Info
Kategoria releet Jännite - Load 0V ~ 400V
Jännite - Input 1.15VDC päättyminen Style Gull Wing
Toimittaja Device Package 4-SOP Sarja G3VM
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 4-SOP (0.173", 4.40mm)
lähtö Tyyppi AC, DC Muut nimet G3VM401G
Z2095
Paikan päällä oleva vastus (maksimi) 35 Ohms Asennustyyppi Surface Mount
Tyhjäkäyntivirran 120mA Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SOP (0.173", 4.40mm) Piiri SPST-NO (1 Form A)