Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > EEE-FK0J470R
EEE-FK0J470R
EEE-FK0J470R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EEE-FK0J470R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EEE-FK0J470R
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 6.3V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero EEE-FK0J470R Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 6.3V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 6.3V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm) Sarja FK
Ripple Current @ Low Frequency 120mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 160mA @ 100kHz